— CÉLUNK—

Az alapítvány elsődleges célja a Fehérvár 19 Jégkorong Akadémia által működtetett Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia utánpótlás játékosainak támogatása. Ezen keresztül a fiatalok ösztönzése arra, hogy tartsanak ki a sportág mellett, így minden évben más-más gyermek támogatásával előre kívánja lendíteni a magyar jégkorongsport fejlődését. A másodlagos cél a Székesfehérvári Gyermekotthon, fehérvári bölcsődék, valamint a Budapesti I. számú Gyermekklinika támogatása, anyagilag, valamint a tárgyi eszközökkel, ezzel is segíteni a beteg, árva gyermekek boldogabbá válását, valamint az intézmények mindennapi életének megkönnyítését.

— Kis emlék —

Támogatóinknak

Egy emlék, amit minden nap emlékezteti a támogatót a jó cselekedetére!

Hűtőmágnes az Angyaloknak!

Ifjabb Ocskay Gábor Alapítvány
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el